OFERTA KEMPINGU:

  

Nasze pole kempingowe „DZIKI WSCHÓD” położone jest w atrakcyjnej, malowniczej okolicy. Sąsiedztwo z jednej strony Sobiborskiego Parku Krajobrazowego, raju turystów i grzybiarzy oraz rzeki Tarasienki z drugiej, pozwala wypocząć i zregenerować siły w otoczeniu przyrody.


Miejsce przyciąga pięknym sosnowym lasem, który w połączeniu z szumem rzeki tworzy zapach natury. Wystarczy wyjść poza bramę kempingu aby cieszyć się bogactwem jej darów, a przy odrobinie szczęścia zobaczyć sarny, jelenie, a nawet łosie, czy daniele. Jesienną atrakcję stanowi rykowisko konkurujących ze sobą stad jeleni.

 

Posiadamy zarybiony staw typowo hodowlany na zasadzie łowiska „no kill” w którym obowiązuje zakaz kąpieli. Łowienie ryb dla gości kempingu jest nieodpłatne, natomiast za dodatkową opłatą istnieje możliwość łowienia przez osoby z poza kempingu.

 

Obok kempingu przebiega czerwony Nadbużański Szlak Rowerowy i Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo z licznymi Miejscami Obsługi Rowerzystów.
Wschodni Szlak Green Velo to najbardziej spektakularny projekt rowerowy, jaki do tej pory zrealizowano w Polsce. To ponad 2000 km specjalnie wytyczonej trasy, którą od początku do końca przygotowano po to, aby dawała radość podróżowania i poznawania.

Posiadając własne doświadczenia w kempingowaniu wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów i wyznaczyliśmy parcele (60-70m2) dla kamperów i przyczep, oddzielone od siebie zielenią, zapewniające prywatność z dostępem do prądu i wody w obrębie parcel. Mamy również przestrzenny, zazieleniony sektor dla namiotów.
Zadaszone miejsce do zmywania naczyń oraz możliwość skorzystania z mikrofali, kuchenki czy czajnika stanowi dodatkowy atut.

 

Szeroka aleja z utwardzoną nawierzchnią umożliwia dogodny i bezpieczny dojazd do parceli turystom posiadającym duże samochody, przyczepy i kampery. Teren jest ogrodzony, otoczony zielenią.

 

Udogodnienia:

-       zadaszone miejsce parkingowe dla motocykli i rowerów

-       pralnia

-       pobór wody i zlewnia

-       samoobsługowa stacja naprawcza dla rowerów

-       apteczka pierwszej pomocy

-       WiFi

-       miejsce na ognisko z możliwością zakupu drzewa

-       wiata grillowa

-       monitoring

Realizujemy „BON TURYSTYCZNY”